O mnie

20160411-0z4a3212

Fotografia jest moim hobby, sposobem na życie i moją pracą. Odrzucam tradycyjne konwencje i koncentruje się na uchwyceniu ulotnych chwil przejawiających się jako dotyk, spojrzenie, wybuch śmiechu, czy wymykająca się łza. Od samej siebie oczekuję najwyższego poziomu, a tworząc fotoreportaże pozwalam prowadzić się intuicji. Rodzina i znajomi powtarzają, że moje dążenie do perfekcji jest niejednokrotnie obsesyjne.

Wierzę, że jedna udana fotografia może opowiedzieć więcej niż wielostronicowa powieść. Klientom daję to czego oczekują: perfekcję i profesjonalizm zdjęć. Lubię pracę w swobodnej atmosferze, dzięki czemu i Wy zapominacie o stresujących emocjach tego dnia. Wybierając miejsce na plener staram się kierować niepowtarzalnością, a miejsca już dobrze znane staram się przedstawić w sposób inny niż zostały uwiecznione dotychczas. Podczas uroczystości jak i zabawy staram się być osobą niewidoczną, to Wy jako Młodzi jesteście najważniejsi.

Moje doświadczenie składa się z ponad 5 lat pracy jako fotograf ślubny. Pozwala mi to na spokojną pracę, odnalezienie się w idealnym momencie na Waszych uroczystościach, co daje piękne ujęcia tworzące pamiątkę na wiele lat.

Reklamy